O firmie DIAMOND M&DM sprzedaż wykładzin dywanowych pcv Lublin

Klient trafiając do nas może liczyć na kompleksową obsługę. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży materiału, lecz również dokonujemy montażu wykładzin Lublin, projektujemy i tworzymy oryginalne aranżacje. Wyposażamy Klienta w szereg praktycznych i przydatnych informacji odnośnie użytkowania i konserwacji zakupionych u nas wykładzin.

Celem naszej działalności jest od zawsze zaspokajanie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagającego czy też specyficznego Klienta. Polecamy się jako sprawdzony i niezawodny partner handlowy, konkurując cenami i jakością usług.

Sprzedaż paneli lvt wykładzin obiektowych lublin
Układanie wykładzin wykładziny obiektowe dywanowe lubelskie

Dlaczego warto współpracować z DIAMOND M&DM

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy - w pracy pozostajemy elastyczni i dostosowujemy się nawet do najbardziej dziwnej, ekstrawaganckiej i niecodziennej potrzeby Klienta.

Więcej informacji
 • We Always do Quality Work

  Areas tackled in the most fundamental parts of medical research include cellular and molecular biology medical genetics, immunology. and psychology.

 • Szeroki Wybór

  Wykładziny dywanowe, PCV, układanie, podłogowe, hurt, detal, montaż, dystrybucja dla firm, klientów indywidualnych, biur, domów mieszkalnych.

 • Ciągły Rozwój

  Nasza firma to prężny i doświadczony partner handlowy w zakresie doboru i sprzedaży wykładzin PCV czy dywanowych. Polecamy nasze usługi wszystkim tym, którzy poszukując atrakcyjnych cenowo produktów, nie chcą rezygnować z najwyższej jakości i elegancji.

 • Elastyczna Oferta

  Firma Diamond świadczy usługi zarówno dla firm – biur, jak również dla klientów indywidualnych – np. domy mieszkalne. Posiadamy również hurtową i detaliczną sprzedaż wykładzin dywanowych i PCVG.

Nasze Realizacje

Sprawdź Naszą ofertę

Firma DIAMOND M&DM działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy uznanym i cenionym dystrybutorem wykładzin dywanowych i pcv. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Panele winylowe do biur mieszkań lublin

FIRMA SPEŁNIA WARUNKI

PROGRAMU RZETELNA FIRMA

FIRMA UCZESTNICZY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA NIEPRZERWANIE OD 2014 ROKU.

Sprawdź naszą rzetelność tutaj

Dystrybutor paneli lvt pcv lublin
Dystrybutor płytek wykładzin dywanowych obiektowych lubelskie

Jesteśmy dystrybutorem produktów tych firm:

Dystrybutor płytek wykładzin dywanowych obiektowych lubelskie


Jesteśmy uznanym i cenionym dystrybutorem wykładzin dywanowych i pcv ( EGE, Tarkett, Poliflor, Balta, Itc, Hoyga, Forbo, Webe itp). W swojej ofercie posiadamy wykładziny Lublin wszystkich wiodących i godnych polecenia producentów. Systematycznie uzupełniamy swoją ofertę o nowości rynkowe.

Wykładziny dywanowe Lublin

Montaż wykładzin Lublin

Sprzedaż wykładzin Lublin

Znajdź nas

Nasz adres:
Namysłowskiego 61
20-709 Lublin

601 971 666
diamondwykladziny@gmail.com

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sunday: Closed

1225728
dystrybutor paneli lvt, płytek dywanowych, wykładzin dywanowych, obiektowych, montaż wykładzin, panele winylowe do biur, mieszkań, płytki dywanowe, wykładziny obiektowe, sprzedaż wykładzin, lublin, lubelskie
Sprzedaż paneli lvt wykładzin obiektowych lublin Układanie wykładzin wykładziny obiektowe dywanowe lubelskie Panele winylowe do biur mieszkań lublin Dystrybutor paneli lvt pcv lublin